PŘÍBĚH NAŠÍ ZNAČKY

Značka CAVIAR OF SWITZERLAND se stala světově známou a oceněnou kolekcí v péči o pleť. Byla založena před více než 20 lety ve Švýcarsku a jsme hrdí na to, že naše výrobky jsou i nadále 100% švýcarské. Jedinečná kombinace kvality, inovace a elegance přináší špičkové výsledky doprovázené luxusem, který značku zahrnuje.

JEDINEČNÝ PŘÍSTUP

Složky použité v našich produktech byly vyvinuty v naší světově proslulé laboratoři na hornaté švýcarské riviéře týmem vědců prostřednictvím výzkumu a vývoje v oblasti buněčné vědy. Byly vyvinuty inovativní techniky pro produkci čerstvých buněčných extraktů, sofistikované technologie generování peptidů a pokročilé systémy, které vedou k tvorbě našich produktů.

JEDINEČNÉ SLOŽENÍ

Kolekce Caviar of Switzerland obsahuje exkluzivní komplex přísad s vysoce technologickými aktivními složkami a vzácným výtažkem z kaviáru. Inovativní přísady bojující proti stárnutí dodávají živiny nezbytné pro zdraví, vitalitu a celkový vzhled vaší pokožky a zároveň nabízejí čistotu, kvalitu a inovace, které jsou synonymem Švýcarska.

Švýcarský kaviár dodržuje vysoké dermatologické standardy, aby poskytoval nejvyšší kvalitu. Používáme pouze vybrané aktivní složky, které byly pečlivě prozkoumány, aby měly nejvyšší standard a účinnost. Naše vysoce účinná řada v péči o pleť má pozoruhodnou schopnost zvrátit známky stárnutí a podpořit regeneraci kožních buněk.

ZÍSKANÁ OCENĚNÍ

Naše luxusní řada v péči o pleť získala za posledních 5 let několik ocenění po celém světě. Také jsme byli spotřebiteli a odborníky v této oblasti nominováni na několik dalších ocenění v mnoha zemích. Caviar Of Switzerland navíc vždy patřil k vrcholům přehlídek krásy a soutěží a stanovoval kvalitu značky na mnoha úrovních.

Mezi nejprestižnější ocenění patří ocenění „LNE & Spa Best Product“ a ocenění „Women’s Weekly Best Beauty Buys“. Z tisíců produktů na trhu, přes 180 kandidátů vybraných vzdělávacím týmem Les Nouvelles Esthétiques & Spa až po 46 čtenářů hlasujících pro čtenáře, byla cena LINE & Spa za nejlepší produkt (kategorie krém na obličej) udělena 24hodinovému regeneračnímu krému Caviar of Switzerland v roce 2017.
Cenu za nejlepší produkt LNE & Spa obdržel také Revitalizační oční krém Caviar of Switzerland (kategorie očních krémů) v letech 2016 a 2018 za nejlepší oční krém ve své kategorii. Revitalizační oční krém získal v roce 2018 ocenění Weekly Best Beauty Buys Women’s Weekly, čímž si upevnil svoji dominanci v kategorii očních krémů.

Spojte se s námi

© Copyright 2024 Caviar of Switzerland CZ/SK. Všechna práva vyhrazena.