FILOSOFIE ZNAČKY

Podle švýcarských zásad inovace, kvality a zpracování byla řada péče o pleť Caviar of Switzerland odborně vyvinuta a věnuje pozornost detailům v každém kroku od výzkumu přes vývoj až po výrobu.

Výsledkem je kolekce péče o pleť s obrovskou účinností a luxusem.

INOVACE

Švýcarsko je špičkou, pokud jde o inovace. Naše laboratoř světové úrovně na švýcarské riviéře je místem, kde jsou vyvíjeny všechny naše složky. Je to laboratoř, která je vždy díky týmu významných vědců o krok napřed s výzkumem. Je laboratoří určující trendy v péči o pleť a je třeba rozlišovat kaviár ze Švýcarska.

LUXUS

Přepych je synonymem Švýcarska a přepych je ztělesněn v kolekci Caviar Of Switzerland. Je vnesen do každého produktu, designu, dotyku, pocitu a zážitku – ódy na ženskost. Objevte nové výšky přepychu ve světě péče o pleť s Caviar Of Switzerland.

KVALITA

Vše začíná přísadami a kvalita přísad použitých ve všech našich produktech je na nejvyšší úrovni. Zaměřujeme se na detaily a detaily v přísadách jsou to, co činí naše vzorce vysoce účinnými a spolehlivými charakteristikami jakéhokoli švýcarského produktu.

Spojte se s námi

© Copyright 2024 Caviar of Switzerland CZ/SK. Všechna práva vyhrazena.