face mapping

Proč mám pupínky na tváři

V tomto životě není nic náhodné. A rozhodně ne moment, kdy se objeví pupínky na tváři. Ale vezměme věci od začátku: pomineme teď případy, kdy jste si na obličej nanesli krém nebo masku, která vypršela před 5 lety, nebo kdy jste spali s make-upem. Na naší tváři se objevují pupínky z různých důvodů, a v závislosti na příčině se také objevují v různých oblastech obličeje.

Víte, proč mají někteří lidé pupínky na čele, jiní na bradě a podobně? Nevěděl jsem – chtěl jsem to vědět – a mezitím jsem zjistil, že se tomu říká Face Mapping, je známý po celém světě a níže jsou všechny informace, které potřebujete vědět!

Z místa, kde vidíme akné, můžeme obvykle pochopit příčinu. Akné je ohnisko, to je to, co vidíte. K léčbě akné potřebujete vědět, odkud pochází.

Pupínky na čele

Ano, u těch, kteří mají ofinu, se pravděpodobněji vytvoří pupínky na čele, a to jak z produktů potu, tak ze stylingu. Otázka zní: když nemám žádnou ofinu, proč se mi tam dělají pupínky? Pupínky na čele obvykle souvisí s trávením a naším gastrointestinálním systémem. To vyžaduje mnohem více vody, čaje a čehokoli mokrého. Pomáhá také konzumovat antioxidanty, jako je lesní ovoce a citrony.

Pupínky na nose

Toto umístění souvisí se srdcem, takže pupínky, které se tam objevují, pocházejí ze stresu. Můžeme si pomoci něčím relaxačním těsně před spaním, protože stres během dne není snadno ovladatelný. Stres je také výrazně snížen dobrým osmihodinovým spánkem, aby se tělo mohlo zotavit ze stavu, ve kterém je.

Pupínky na levé tváři

Pupínky na tvářích jsou a) jedno z nejčastějších míst, kde pupínky máme b) velmi těžko je zakrýváme. Ale naučte se to také: pupínky na pravé tváři a pupínky na levé tváři jsou způsobeny dvěma zcela odlišnými příčinami: „Pupínky na levé tváři jsou obvykle spojeny s našimi plícemi a to souvisí s některými alergiemi, které máme, s kouřením a obecně s našimi dýchacími cestami. Pokud tedy někdo kouří, musí s kouřením přestat, vyhýbat se místům, kde se kouří, a pobývat více na čerstvém vzduchu.

Pupínky na pravé tváři

Toto místo ukazuje na příčinu v našem reprodukčním systému a tyto pupínky mají co do činění s hormonálními poruchami a polycystickými vaječníky. Proto vždy chceme potraviny s vysokým obsahem železa a také s vysokým obsahem kyseliny listové. Ideálně pro tyto případy používáme kořen maca, který je nejlepším přírodním prostředkem pro regulaci hormonů u žen. Je to peruánský kořen, jako zázvor, který buď získáme v práškové formě (ve všech bio obchodech) a dáme ho do našich smoothie, salátů, jogurtů nebo kapslí ve vybraných lékárnách. Je bezbarvý a bez chuti.

Pupínky na bradě

Často se stává, že máme na bradě jeden nebo dva pupínky. A to se stává většině z nás, že? Toto místo je o zácpě a tenkém střevě. Tajemstvím je, že se vyhýbáme baleným jídlům a rychlému občerstvení. Obecně však platí, že pokud chce někdo bojovat s akné na obličeji, musí jíst výživná jídla a přijímat dostatek vody, vyhýbat se cukru a nasyceným tukům.

Zdroj: www.caviarofswitzerland.com